Biblioteka gościła uczniów klas Ia, Ib, Ic, Id, Ie.
Po zapoznaniu się z regulaminem, sposobem wypożyczania i oddawania książek, rozwiązaniu zagadek, uczestniczeniu spektaklu w papierowym teatrze Kamishabai - bajka "O rybaku i złotej rybce" i pasowaniu na czytelnika, każdy pierwszoklasista wypożyczył swoją pierwszą książkę oraz otrzymał piękną zakładkę.
