"Czytamy książki, by odkryć, kim jesteśmy.

To, co inni ludzie - prawdziwi czy wymyśleni - robią, myślą i czują
jest bezcennym przewodnikiem w rozumieniu, kim jesteśmy
i kim możemy się stać..."

Ursula K. Le Guin
ROK SZKOLNY 2025/2026

piątek, 21 listopada 2025

Ślubowanie klas I na czytelnika

                  



Biblioteka gościła uczniów klas Ia, Ib, Ic, Id, Ie. 
Po zapoznaniu się z regulaminem, sposobem wypożyczania  i oddawania książek, rozwiązaniu zagadek, uczestniczeniu spektaklu w papierowym teatrze Kamishabai -  bajka "O rybaku i złotej rybce" i pasowaniu na czytelnika, każdy pierwszoklasista wypożyczył swoją pierwszą książkę oraz otrzymał piękną zakładkę.